Čtyři medaile z mistrovství republiky v omniu pro SCM2020 při Favoritu Brno!

Závodníci Favoritu Brno získali hned tři medaile na mistrovství republiky v  omniu mužů a mládeže, které se uskutečnilo na velodromu v Praze-Motole.
Cenné kovy vybojovali junioři Josef Čekal a Štěpán Široký, kteří obsadili druhé a třetí místo, titul vicemistryně republiky brala žákyně Elen Lazarová. Čtvrtou medaili pro SCM2020 získala závodnice Sportcomplexu Břeclav Anna Jaborníková, která vybojovala zlatou medaili v kategorii kadetek!
„Tyto závody byly jakýmsi vyvrcholením podzimu a myslím, že jsme se prezentovali ve velmi dobrém světle. Čtyři medaile pro SCM2020 jsou určitě výborné. Rád bych poděkoval všem závodníkům za předvedené výkony a mým kolegům-trenérům Lukáši Petrovi a Vladimíru Lazarovi, stejně tak celému realizačnímu týmu,“ uvedl šéftrenér Favoritu František Trkal.
Mezi muži skončil Adam Křenek osmý a Jan Voneš devátý. Vítězství v omniu vybojoval Petr Kelemen z Dukly Praha. „Musím přiznat, že se na startu sešla skvělá konkurence a hlavně osmé místo Adama je velmi dobré. Příjemně překvapil, protože letos byl ještě junior,“ řekl František Trkal.
Z dalších závodníků Favoritu obsadila Alice Mikulášková mezi žákyněmi 4. místo, junior David Kopelent byl devátý a kadet Jakub Janíček jedenáctý.
Comments are closed.

Top