Favorit Brno – Křenek bronzový na MČR ve vylučovacím závodě

Křenek bronzový na MČR ve vylučovacím závodě.
Zimní Motolská dráha ožívá a závody Českého poháru na dráze se na nejbližší půlrok stěhují do Prahy. Mladíci z brněnského Favoritu podávali celý víkend přesvědčivé výkony. Nejvýraznějším úspěchem bylo třetí místo Adama Křenka ve vylučovačce.  „Jsem strašně rád za medaili, po období volna se pomalu dostávám do závodního tempa, takže výkony zatím nejsou optimální, ale vylučovačku mám rád a těšil jsem se na ni. Forma by však měla stoupat k MČR v omniu“, neskrýval svoji radost Adam.
Veronika Jandová se statečně prala s přesilou profesionálních dráhařek z  Dukly Praha, ve vylučovacím závodě se umístila jako druhá juniorka, vyhlášení však bylo společné a na nejlepší ženy to nestačilo.  „Na dráze se naučím spoustu dovedností, které bych ráda zužitkovala při silničních dojezdech“ hodnotila svoje vystoupení Veronika.  
Nejlepšího výsledku v kadetech dosáhl Štěpán Široký, v omniu vystoupal na bronzovou příčku. „Závod se vyvíjel docela dobře, ale stále vidím u svého výkonu slabiny, které se budu snažit odstranit, aby byl výsledek na blížícím se MČR ještě lepší“ komentoval svoje vystoupení Štěpán.
Velkou radostí pro SCM2020 jsou výkony i ostatních závodníků, zvláště děvčata ze Sportcomplexu si vedly výborně. Veronika Jadrná vybojovala svou první velkou medaili, bronzovou ve vylučovacím závodě žákyň, Anička Jaborníková, již v kadetkách navázala na své loňské úspěchy a dokázala vybojovat stříbrnou medaili v kadetkách.


Comments are closed.

Top