Favorit Brno U23 – Hampl třetí na Českém poháru v Rokycanech, Šorm druhý v U23!

Hampl třetí v Rokycanech na ČP, Šorm druhý v U23!
Favoritu Brno vyšel skvěle třetí závod Českého poháru v Rokycanech, když Petr Hampl obsadil třetí místo v elitní kategorii a Jiří Šorm byl druhý v  hodnocení U23!
Závod měřil 165 km a na 110 startujících čekalo celkem 15 okruhů po 11 km. V  průběhu závodu na čele vykrystalizovala skupina 15 lidí, kde měl Favorit Hampla i Šorma. „Z ní později odjela devítka, kde byl Hampl a asi 15 kilometrů před cílem atakovala trojice jezdců Elkov Author Neuman, Kukrle, Zahálka a s nimi udržel krok jen Petr. Nakonec z toho bylo velmi dobré třetí místo,“ pochvaloval si šéftrenér Favoritu František Trkal.
Šorm skončil celkově 11. a v kategorii U23 bral skvělou druhou příčku. Jak si vedli další naši závodníci? Sekanina byl 19., Kulhánek 23. (6. v U23), Procházka 30. a Rotter 38.
„Kluci zajeli velmi dobrý závod. Hampl potvrdil výbornou formu, ale těší mě, že se k němu přidali i další. Hlavně mi dělá radost, jaké pokroky dělají naši mladí závodníci. Je vidět, že jdeme správnou cestou,“ dodal šéftrenér Trkal.Comments are closed.

Top