Favorit Brno – Veronika Jandová bude střídat Favorit s německým týmem

Veronika Jandová bude střídat Favorit s německým týmem
Úspěšná juniorka Veronika Jandová z Favoritu Brno, sedmá nejlepší v silničním závodě loňského ME ve Zlíně, bude v rámci spolupráce mezi Favoritem a německým týmem WHEEL DIVAS Cycling Team startovat na vybraných mezinárodních závodech společně s tímto týmem.
„Veronika je nesmírně talentovanou závodnicí a skvělou reprezentantkou Favoritu, ale už nyní přemýšlíme, jak ji posunout dál. Věříme, že má nakročeno do velké profesionální cyklistiky, reálný je rok 2020. Ale už teď je třeba tomu jít naproti. Proto jsme s vedením Favoritu, Veronikou i jejím manažerem hledali způsob, jak tomu pomoci,“ vysvětlil šéftrenér Favoritu Brno František Trkal.
Došlo k dohodě mezi Favoritem a bundesligovým týmem WHEEL DIVAS Cycling Team. „Dál zůstane členkou Favoritu, bude za nás jezdit České poháry i další závody, ale potřebovali jsme, aby se dostala i na kvalitní závody v Evropě. A právě proto došlo k dohodě s německým týmem. Díky tomu bude mít Verča možnost startovat nejen na vybraných závodech v Evropě, ale uvidíme ji třeba i na Gracii nebo Tour de Feminin u nás doma,“ prozradil František Trkal.
Veronika je první závodnicí, která se takové mezinárodní spolupráce účastní a věříme, že v příštích letech tento úspěšný model spolupráce využijí i další závodníci.
 


Comments are closed.

Top