Junioři Favoritu se stali vicemistry republiky v časovce družstev! Muži mají bronz

Cyklisté Favoritu Brno o sobě dali vědět napříč různými kategoriemi na mistrovství republiky v časovkách družstev v Židovicích.
V nejprestižnější mužské elitní kategorii skončil tým Favoritu v sestavě Josef Čekal, Vojtěch Kmínek, Michal Procházka a Adam Křenek na třetím místě.

„Chyběli nám zranění Rotter, Kopelent a Hampl, ale kluci zajeli i tak hodně dobře. Hlavně technicky. Je vidět, že už se v závěru sezóny hromadí únava, ale dokázali se dobře namotivovat,“ hodnotil šéftrenér František Trkal. Titul vybojoval tým Elkov Kasper.

Junioři Favoritu v sestavě Štěpán Telecký, Štěpán Široký, Marek Jelínek a Filip Kulha se stali vicemistry republiky, když nestačili jen na vítězný tým Dukly Praha. „Motorem týmu byl hlavně Telecký, ale i ostatní kluci jeli slušně a získali zasloužené stříbro,“ uvedl František Trkal.
V časovce dvojice mladších žákyň získala stříbro Barbora Lazarová z  Favoritu, která jela s Jarošovou z Cyklomira Racing.

Družstvo kadetů obsadilo 6. místo. Týmu chyběl dlouhodobě zraněný Matyáš Muroň, který je vicemistrem republiky v časovce jednotlivců…
Musím říci, že se s tím popasovalo velice dobře a každý podal výkon na hranici svých možností. 


Comments are closed.

Top