Křenek druhý na ČP v Motole

Adam Křenek z Favoritu Brno obsadil výborné druhé místo v olympijském omniu v rámci prvního dílu Českého poháru na dráze, který se jel na velodromu v  Praze Motole.

„Adam předvedl velmi dobrý výkon. Ještě před poslední disciplínou vedl, nakonec skončil druhý. Je vidět, že už má touto dobou nějakou výkonnost, i když trénujeme teprve tři týdny a nemohlo to být úplně top. Ostatním klukům ještě něco málo chybí,“ hodnotil šéftrenér Favoritu František Trkal. Z  dalších našich závodníků skončil Štěpán Široký pátý.

Barvy Favoritu Brno byly k vidění i v dalších kategoriích. Štěpán Telecký obsadil mezi juniory čtvrté místo. „Jel velice dobře, i když i u něj platí, že mu do optimální formy ještě něco chybí. Pochválil bych i Dana Vysočana, Kubu Janíčka a Viléma Vostála za aktivní pojetí,“ uvedl šéftrenér.

Mezi kadety předvedl výborný výkon Kristián Vavro, který obsadil v omniu druhé místo, Alice Mikulášková byla šestá mezi kadetkami. Další místa hned za ní braly Elen Lazarová a Martina Štefanová. V kategorii starších žáků slavil vítězství Marek Vašina a Matyáš Branč obsadil čtvrté místo a mladší žákyně Barbora Lazarová byla druhá.
Comments are closed.

Top