FavoritBrno

TJ Favorit Brno


Aktuality

500 + 1 kolo
/21.05.2018/

Velká cena ZEMAKO tento týden, tj. ve dnech 25. - 27. 5. 2018 na brněnském velodromu

více informací »

ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCH - JEVÍČKO 2018 (4. - 6.5.2018)
/03.05.2018/

 Můžete sledovat na stránkách TECHNISERV IT - SPORT ON!     http://www.techniservit.cz/video.html/

více informací »

ČP MLÁDEŽE A ŽEN NA SILNICI - KALAS CUP 2018
/09.04.2018/

první závod ČP mládeže a žen proběhl v neděli 8.4.2018 ve Zbraslavi, aktualizované výsledky zde

více informací »

​Maciej Paterski si poradil s přesilou a vyhrál prestižní českou klasiku
/26.03.2018/

Polský cyklista Maciej Paterski (Wibatech Merx 7r) vyhrál první závod českého poháru Kalas Cup, klasiku Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš. Paterski se o vítězství utkal se třemi závodníky českého týmu Elkov - Author. Druhý dojel Matěj Zahálka, třetí Jakub Otruba a čtvrtý Josef Černý.

více informací »

Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš opět LIVE!
/24.03.2018/

Již několikátý rok po sobě můžete sledovat populární Bíteš v živém on-line vysílání.

více informací »


Partneři


Statutární město Brno

Statutární město Brno přispívá na provoz a údržbu, vrcholový a mládežnický sport, talentovanou mládež a významné sportovní akce pořádané Tělovýchovnou jednotou Favorit Brno.

MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

finančně přispívá na zajištění činnosti Tělovýchovné jednoty Favorit Brno

Jihomoravský kraj

Generální partner

 

Techniserv IT, spol. s r. o.

Poskytovatel služeb v oblasti informační technologie

 Hlavní partneři

Dopravní stavby Brno, s. r. o.

Stavební společnost zaměřená především na dopravní stavby inženýrské sítě, stavbu a opravy mostů, výstavbu tramvajových tratí atd.

 

ZEMAKO, s.r.o.

Společnost se specializuje především na inženýrské a dopravní stavby.

Technické zázemí umožňuje reagovat na zájem zákazníků o drobnou mechanizaci jako je Locust, JCB, vibrační a hutnící stroje, mobilní autocentrály, kompresory a další dopravní a mechanizační prostředky.

Přemysl VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o.

Zaměřuje se především na výstavbu, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí a komunikací, realizuje objekty pozemního i průmyslového stavitelství i rodiné a bytové domy.

METROSTAV a.s.

je dlouhodobě finančně silnou a stabilní univerzální stavební společností. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

HAIBIKE

Závodníci TJ Favoritu Brno budou v závodní sezóně 2013 používat kola německé značky Haibike, konkrétně model Affair SL. Při výběru pro nás byly rozhodující vlastnosti závodních kol, protože naši závodníci s nimi budou objíždět světové poháry a účastnit se mistrovství Evropy i světa. Firma model Affair tyto požadavky dokonale splnil při zachování vynikající váhy 6,9kg.

TUFO

Tradiční výrobce obutí pro galuskový a plášťový ráfek

SÝKORA SPORTSWEAR S.R.O.

Specializuje se na sportovní, především cyklistické oblečení.

STAREZ - SPORT, a.s.

Společnost se věnuje zejména pořádání sportovních akcí, organizuje sportovní soutěže na úrovni mistrovství ČR, Evropy a světa (lední hokej, krasobruslení, basketbal, volejbal, motokros),zabývá se i pořádáním kulturních akcí a koncertů.

 Mediální partneři

 

 Partneři

PDC SIMOST, s.r.o.

Provádění speciálních silničních prací zaměřených na včasnou údržbu komunikací, parkovišť a letištních ploch.

TBG BETONMIX a.s.

Společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba transportbetonu a dalších stavebních hmot. Patří do skupiny Českomoravský beton, která se řadí mezi největší výrobce transportbetonu v České republice.

 

Opportunity s.r.o.

Prodejce automobilů značky Renault a Dacia.

  

    SIMOST s.r.o.

Hlavní činností firmy je provádění dopravních staveb a inženýrských sítí, rekonstrukce komunikací a ploch; opěrné protihlukové, zárubní zdi; betonové a kamenné dlažby, kanalizace.

Inženýrské stavby, spol. s r. o.

Stavební společnost specializovaná především na inženýrské sítě, pozemní komunikace, vodohospodářské objekty a zemní práce

MJ Service s.r.o.

Profesionální mytí i čištění s tradicí více než 15 let

Mytí, čištění i dezinfekce toalet v restauracích, veřejných prostorách, školách a institucích i firmách. Používáme profesionální parní stroje, které pracují na bází vysokého tlaku a horké páry, bez nutnosti použití chemie a s minimální spotřebou vody.  Technologie působí i jako dezinfekce a zároveň částečná, ovšem velmi viditelná renovace zašlých spár a obkladů v těchto prostorách.

Mytí firemních flotil automobilů, jejich exteriérů a interiérů, speciální služby bezvodného mytí vozů, kdy dochází ke kompletnímu čištění bez použítí vody, pouze za pomoci speciální technologie využívající 100% ekologické a odbouratelné čistící prostředky a mikrovláknové utěrky

ZNAKOM s.r.o.

Realizuje veškeré inženýrsko-dodavatelské funkce ve svém oboru od zhotovení návrhu projektu včetně schválení a montáže, zajišťuje kompletní servis a pomáha řešit dopravní situace v místech havárií inženýrských sítí nebo opravách komunikací.

DOKA, s.r.o.

Pracuje v  oblasti dopravního značení, projekční činnosti dopravních staveb a realizací pozemních a dopravních staveb.

Partneři podporující činnost SCM Brno při TJ Favorit Brno :

WV SYSTEMS.s.r.o.

Společnost buduje svá řešení v úzké vazbě s významnými partnery spolu se špičkovými technologiemi světových výrobců, což vytváří prostor pro realizaci inovativních řešení a služeb s garancí stanovených cílů a realizace obchodních a technologických příležitostí zákazníků.

E LIMITED TECHNOLOGY s.r.o.

Poskytuje služby a nabízí produkty zejména v oblastech informační bezpečnosti, důvěryhodného archivu, mobilních aplikací a návrhů řešení IT architektury.

ARROW ECS, a.s.

 je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. Je součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce. Díky tomu, že více než 1200 zaměstnanců Arrow ECS EMEA poskytuje zákazníkům služby ve 28 zemích Evropy, může sdílet jejich znalosti a zkušenosti a předávat je dále svým partnerům.

MLÉNSKÝ, s.r.o.

Rodinná společnost, která na našem trhu působí od ledna roku 1990, a to v oblasti prodeje stavebnin a stavební činnosti.

Závodníci TJ Favorit Brno používají produkty partnerů:

HAIBIKE

Závodníci TJ Favoritu Brno budou v závodní sezóně 2013 používat kola německé značky Haibike, konkrétně model Affair SL. Při výběru pro nás byly rozhodující vlastnosti závodních kol, protože naši závodníci s nimi budou objíždět světové poháry a účastnit se mistrovství Evropy i světa. Firma model Affair tyto požadavky dokonale splnil při zachování vynikající váhy 6,9kg.

EQUINOX EUROPE, S.R.O. 

Firma Equinox se zabývá výrobou a distribucí špičkových závodních kol. Její sortiment tvoří pouze karbonová kola s jejichž výrobou a zpracováním má dlouholeté zkušenosti. Závodníci TJ Favoritu Brno budou v roce 2013 používat model RT33 s vynikající hmotností 1200g/pár.

TUFO

Tradiční výrobce obutí pro galuskový a plášťový ráfek

SÝKORA SPORTSWEAR S.R.O.

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy, kraťasy, bundy, apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).
S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Celita

je jednou ze značek společnosti SOCO CZ se sídlem v České Třebové, která na Českém trhu působí od roku 1997, jako výrobce a distributor tradičních bezlepkových cukrovinek. Od počátku byla výroba zaměřena zejména na bezlepkové sójové a kokosové tyčinky různých typů, tvarů a příchutí.


R&B Mědílek s.r.o.

Tradiční český výrobce nápojových lahví s potiskem na zakázku a výrobce Zdravé lahve - unikátní nápojové lahve bez plísní a zápachu.

CYKLOŠVEC s.r.o.

Spolednost je dovozcem a distributorem řady světových značek do ČR. Nabízí jízdní kola a díly: Galaxy, Kenda, Catlike, Fox Racing Shox, Rodi, Black Jack, Deda RSP, Sigma, Velo, KMC, Kidzamo, Tour de France, Roto aj.

 

SUNINVENT

Společnost zabývající se výrobou, prodejem a pronájmem nůžkových stanů, velkostanů, nafukovadel, reklamních vlajek a bannerů.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


© copyright TJ Favorit Brno 2007
Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2007]