SCM2020 při Favoritu BRNO prezentovalo své úspěchy v roce 2019

V rámci výborně obsazeného tradičního závodu Přilba Moravy prezentovalo Krajské sportovní centrum talentované mládeže při Favoritu BRNO – SCM2020 – své úspěšné závodníky v roce 2019. Konkrétně na stupně vítězů byli vyvoláni členové reprezentace, mistři republiky a také ostatní medailisté z mistrovství republiky. Početné publikum před startem hlavního závodu mohlo vidět celkem 19 úspěšných jezdců, konkrétně:
Zařazení v reprezentaci ČR a Mistři republiky: Anna Jaborníková,  Veronika Jandová, Tereza Obořilová, Štěpán Telecký
Mistři republiky: Marek Jelínek, Štěpán Široký, Veronika Zoubková, Veronika Jadrná
Ostatní medailisté z MČR: Gabriela Svobodová, Adam Křenek, Michaela Poulová, Barbora Němcová, Viktor Padělek, Matěj Hytych, Šimon Vaníček, Adéla Hermanová, Matyáš Muroň, David Karásek a Ivo Opluštil.
Gratulace a finanční odměny předal medailista z mistrovství světa Pavel Buráň , bývalý výborný silničář a dnes trenér František Trkal a vedoucí SCM2020 Lukáš Petr. Sladkou odměnu, dort SCM2020, předal zástupce Statutárního města Brna, radní pro sport a tělovýchovu p. Suchý.
Profily jednotlivých úspěšných závodníků si můžete prohlédnout v přiložené prezentaci SCM2020-USPESNI_ZAVODNICI-2019 ve formátu PDF
Team FAVORIT

19 reprezentantů, mistrů republiky a ostatních medailistů z MČR s dortem SCM2020
Reprezentanti v dresech Mistrů republiky: Tereza Vobořilová, Štěpán Telecký, Anička Jaborníková, Veronika Jandová

Comments are closed.

Top