Společnost UniCab s.r.o., se stala nových sponzorem Favoritu BRNO

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cropped-Unicab_logo-1600x595.png.

Oddíl rychlostní cyklistiky Favoritu BRNO získal nového sponzora. Jedná se o společnost UniCab, s.r.o. brněnskou stavební společností s více jak 15ti letou tradicí.

Majitel UniCAB, Martin VESELÝ společnost UniCab i důvody proč se rozhodl pomocí zrovna Favoritu následovně: „Specializujeme se na výstavbu a opravy inženýrských sítí elektro vč. zemních prací na území města Brna a blízkého okolí.  Nejčastější činností je výstavba veřejného osvětlení, trakčního vedení a napájecích kabelů DPMB a sdělovacích kabelů. Stavby provádíme v režimu „na klíč“, tedy komplet vč. zemních prací, na které využíváme vlastní strojový a vozový park (pásové bagry, smykové nakladače, montážní plošiny, nákladní kontejnerové automobily).

Podpoře sportu se věnujeme dlouhodobě, a jako bývalý basebalový reprezentant primárně podporuji samozřejmě brněnský baseball. Ale, když jsem se dozvěděl, jaké množství mládeže má Favorit BRNO a jaké náklady jsou s touto činností spojeny, rozhodl jsem se, že UniCab pomůže i zde. Doufám, že i moje podpora pomůže k vylepšení podmínek mladých cyklistů brněnského Favoritu.”      

Více o společnosti UniCab se dozvíte na  webových stránkách, www.unicab.cz.

Děkujeme!

Team FAVORIT

Comments are closed.

Top