Turek vítězem 1 . eGP ČSC, Telecký nejlepší Kadet, Široký 3. Juniorech, Štybar doplatil na technické problémy,

Toto i plno dalších momentů přinesl vůbec první virtuální závod v historii pořádaný Českým svazem cyklistiky, kterého se zúčastnili také zástupci Favoritu BRNO. Závod proběhl pod názvem eGP Czech Cycling Federation – Tuscany na platformě ROUVY. Zúčastnilo se ho více jak 200 jezdců z 23 států a díky přenosu na ČT SPORT to byla skvělá příležitost pro propagaci našich sponzorů.
Za Favorit BRNO byli nominováni závodníci Petr Hampl, Adam Křenek, junioři Štěpán Široký, David Kopelent, Josef Čekal a kadet Štěpán Telecký.
V čase těsně přes hodinu se absolutním vítězem se stal Daniel TUREK (Izrael Cycling Academy). Závodníci Favoritu se rozhodně neztratili, Štěpán ŠIROKÝ skončil v Juniorech na výborném 3 místě, v kadetech vyhrál na celkovém 10.místě Štěpán TELECKÝ.
“Provedli jsme nominaci na první závody dle technických možností jednotlivých závodníků, zejména s ohledem na drahé trenažery, které je nezbytné pro takové závody použít. S výkony jsem velmi spokojený, a i když se jednalo “pouze” o virtuální závodění, díky přenosům na kanále ČT umožnilo výbornou propagaci našich sponzorů. Nominovaní závodníci, mezi kterými byl i zástupce Favoritu, byli snímání na webovou kameru a přenášeni v přímém přenosu přímo do vysílání, takže diváci měli na očích dres s logy, a další vybavení poskytnuté sponzory. A díky dosaženým výsledkům loga sponzorů na dresech Favoritu BRNO byly hodně vidět. ” vysvětlil spokojený František TRKAL, šéftrenér Favoritu

Team FAVORIT
Kompletní záznam 1. eGP Czech Cycling Federation:

Celkové výsledky:
<my.rouvy.com/virtual-routes/detail/36974> my.rouvy.com/virtual-routes/detail/36974
Comments are closed.

Top