ŠKODA eMČR. Na startu bude Sáblíková, Turek a za Favorit Telecký

Čtyřdílní seriál virtuálních cyklistických závodů ŠKODA eCUP 2021, vyvrcholí ve čtvrtek 25. března prvním oficiálním mistrovstvím České republiky v e-cyklistice a na startu nebudou chybět zvučná jména včetně mnohonásobné medailistky z OH a MS v rychlobruslení Martiny Sáblíkové. Přidělovat se budou mistrovské dresy pro kategorie Ženy Elite, Muže Elite a Juniory.

CykloNovinky.cz - ŠKODA eCUP 2021 - Seriál virtuálních cyklistických závodů

Závod se pojede na platformě ROUVY ve čtvrtek 25.3.2021 v 18 hodin a je možné ho sledovat OnLINE na Hbb TV (odkaz níže). Tentokrát se pojede na virtuální trase Říčany – Kohoutovice – Bosonohy – Říčany. Kromě závodníků přímo ve studiu, které bude umístěno v prostorách společnosti Auto OPAT v Praze,  se může e-závodu zúčastnit prakticky kdokoliv, kdo má tzv. chytrý trenažér napojený na PC a účet ROUVY. Standardně se účastní takovýchto e-závodů několik stovek závodníků z ČR i dalších zemí světa a při tomto eMČR se předpokládá rekordní účast soutěžících.    

Startovní listina závodníků ŠKODA eMČR, kteří budou závodit na certifikovaných trenažérech přímo v Auto OPAT:

  • Ženy/juniorky: Martina Sáblíková, Jarmila Machačová, Petra Ševčíková, Hanka Runtová.
  • Junioři: René Zoaitter, Pavel Novák, Matyáš Vondráček, Štěpán Telecký, Petr Vávra.
  • Muži: Jakub Otruba, Daniel Turek, Filip Řeha, Petr Kelemen, Jan Zatloukal, Matěj Zahálka,  Jaromír Skála, Jan Kraus, Jan Škarnitzl.
SLEDOVAT OnLINE! VÍCE...

 

 

 

Jaromír Skála dojel druhý ve virtuálním závodě Kola pro život | Jižní Čechy  Teď!

Comments are closed.

Top