Stanovisko ČOV – posunutí termínu her TOKIO 2020

Vážení sportovní přátelé,

bezpochyby jste již zaznamenali rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru o přesunutí Her XXXII. olympiády v Tokiu na rok 2021, přesto si dovolím připojit stanovisko Českého olympijského výboru, které najdete ZDE <www.olympic.cz/clanek/3442–olympijske-hry-v-tokiu-se-posouvaji-na-rok-2021> .
Jsme v situaci, která v historii novodobých olympijských her ještě nenastala, a tak Vás prosíme o trpělivost. Budeme Vás průběžně informovat o dalších změnách spojených s přesunutím termínu konání her, kterých jistě nastane mnoho.
Děkujeme těm z Vás, kteří nám dodali včas všechny akreditační podklady, a budeme s Vámi v kontaktu v příštích dnech, až nám z organizačního výboru her přijdou nové termíny a další instrukce.
Budeme Vám i sportovcům k dispozici. Přestože se k nim jistě informace dostaly, rád bych Vás poprosil o předání výše uvedené zprávy i tohoto vzkazu sportovcům, trenérům i dalším členům vašich realizačních týmů. Všichni teď budeme muset pružně reagovat na změny. Věříme, že se s nově nastalou situací společně úspěšně popereme.
Těším se na spolupráci při přípravě her Tokyo 2020 v roce 2021.

S přáním pevného zdraví, mnoha sil a optimismu
Martin Doktor
Sportovní ředitel / Sports Director

Český olympijský výbor / Czech Olympic Committee
Benešovská 6,101 00 Praha 10
CZECH REPUBLIC
Tel.: +420 271 734 734
GSM.: +420 724 015 030
Email:Doktor@olympic.cz <mailto:Doktor@olympic.cz>
Web:www.olympic.cz <www.olympic.cz/>
FB:www <www.facebook.com/olympijskytym> .facebook.com/olympijskytym

Comments are closed.

Top