Favorit Brno – tři vítězství a několik pódiových umístění o uplynulém víkendu!

Závodníci TJ Favoritu Brno a celého SCM2020 absolvovali v minulém týdnu dráhový blok zakončený GP Racio v Břeclavi.

· ČTVRTEK – Mezinárodní závod GP Favoritu Brno
Ve čtvrtek se představil Adam Křenek na mezinárodním závodě GP Favoritu Brno, kde startoval i olympijský vítěz z Ria Elia Viviani. V omniu juniorů skončil na krásném osmém místě.
· PÁTEK – PŘILBA MORAVY
V pátek byla na programu tradiční Přilba Moravy, která patří k vyvrcholení dráhové sezóny. V kategorii mladších žákyň jsme měli na bedně hned dvojnásobné zastoupení v podobě vítězné Alice Mikuláškové a stříbrné Elen Lazarové. Shodnou pozici obsadil Filip Richter mezi kluky. V Kategorii kadetů jasně dominoval Štěpán Telecký, v juniorech Adam Křenek vybojoval čtvrté místo a bronzová medaile připadla Gabriele Svobodové v juniorkách.
· SOBOTA – MČR MEDISON
V sobotu se závodní kolotoč přesunul do Prostějova. Zde se jel poslední mistrovský závod letošní sezóny a dvojice kadetů, Štěpáni Široký a Telecký si vyjeli bronzové medaile. V juniorech rychle spojená dvojice Adam Křenek s Filipem Řehou (Force team Jeseník) v závěru sahali titulu, než je defekt 8 kol před cílem sesunul na bronzovou pozici. V rámci SCM2020 se dařilo děvčatům z Břeclavi, když dvojice Barbora Němcová s Michaelou Poulovou získala stříbrnou medaili a Anna Jaborníková bronz.
· NEDĚLE – GP RACIO
Neděli jsme zakončili kritériem v Břeclavi, kde jsme v mezinárodní konkurenci posbírali mnoho pódiových umístění a to konkrétně, první místo v podání Alice Mikuláškové, třetí místo zásluhou Elen Lazarové, shodně v mladších žákyních. Krásným výsledkem překvapil Kristian Vavro, když si zaslouženě dojel pro bronzovou medaili v žácích a Daniel Vysočan, jenž zopakoval stejné umístění v kadetech. V juniorkách pak završila úspěšný den Gabriela Svobodová opět třetím místem.

Team FAVORIT

Comments are closed.

Top