Junioři Jelínek a Širkoký startují v dresu reprezentace v Maďarsku

Zahajovací ceremoniál na etapovém závodě v Maďarsku (Jelínek 1. z prava, Široký třetí z leva)

Junioři Marek Jelínek a Štěpán Široký startují tento víkend na třídenním závodě za českou silniční reprezentaci na Nation’s cupu, Poháru národů, v Maďarsku. Štěpán Telecký bude startovat s reprezentací na Závodě Míru Juniorů v Terezíně.

Česká silniční reprezentace se představí v Maďarsku startuje ve složení Široký a Jelínek (oba Favorit Brno), Sporysch, Církva (oba Cycling Academy Roman Kreuziger), Obdržálek, Havrlant (oba Mapei Merida Kaňkovský). Nominace byla udělána s ohledem na rovinatý profil etap a také na blížící se Závod Míru Juniorů v Terezíně. V Terezíně by reprezentace měla od 26.8. startovat ve složení Kopecký, Telecký, Seeman, Nováka, Sporysch, a Kadlec. 

Rovinatý profil maďarských etap by měl maximálně vyhovovat Markovi Jelínkovi i Štěpánu Širokému. Jejich ambicí je určitě umístění na podiu v některé z etap, případně i v rámci celkového pořadí. Jelínek je současný vedoucí závodník TECHNISERV Cup, silničního poháru mládeže, kdy v případě rovinatých dojezdů dokázal získat pódiové umístění, takže má všechny předpoklady nějaké cenné umístění z Maďarka přivést.         

Pro sledování výsledků jednotlivých  KLIKNI ZDE

Team FAVORIT

Širkový, Jelínek a Čepek v Kyjově

Comments are closed.

Top