První závod Českého poháru ŠKODA CUP 2020 • Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš se NEKONÁ

Česká jarní klasika a 1. závod Českého poháru v silniční cyklistice ŠKODA CUP Velká Bíteš – Brno – Velká Bíteš, se 29. března 2020 konat nebude. Rozhodl o tom Český svaz cyklistiky po dohodě s pořádající TJ Favorit Brno na základě vyhlášení nouzového stavu v České republice pro následujících 30 dnů. Zákaz konání sportovních akcí s účastí nad 30 osob znemožňuje pořádání cyklistických závodů. V průběhu příštího týdne zasedne komise silniční disciplíny a navrhne alternativní termín konání tohoto závodu.

TJ Favorit Brno nadále připravuje závod Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic na trase Brno – Mikulov – Brno, plánovaný na 26. dubna. Také o termínu tohoto závodu se bude jednat a ve hře je přesunutí akce na pozdější datum. 

Due to the announcement of an EMERGENCY due to the problem of COVID in the Czech Republic, the race, which was to be prepared on 29.3.2020, was CANCELED.

In view of the further development of the situation and the regulations concerning the Security Council of the ČR and Government of the Czech Republic, we will try to negotiate a new date of this race with the Czech Cycling Federation.

We will inform you in detail about the next steps.

Comments are closed.

Top